Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН 2019 рік

15 -17 березня 2019 року за участю голови Вінницької  райдержадміністрації  Михайла Демченка  та  начальника управління праці  та соціального захисту населення Вінницької РДА  Ходацької Н.П  проведено загальні збори громадян  Сокиринецької  територіальної громади  Вінницького району.

У ході заходу сільський голова Мельничук Л.Д  та очільник району ознайомили учасників зі   звітом про  проведену роботу  сільським головою  за 2018 рік та перспективами розвитку громади та району  на 2019 рік 

Окрім того, на загальних  зборах  начальник  управління праці  та соціального захисту населення Вінницької РДА  Ходацька  Н.П  надала  індивідуальні консультації та роз’яснення з питань, що турбували місцеве населення. Зокрема, найактуальнішими були питання щодо соціальних виплат та субсидій, перерахунок  та доплати пенсій  ,процесу децентралізації,  та  декларування громадян за підсумками 2018 року.

За результатами загальних зборів головою районної державної адміністрації  Михайлом Демченко  дано доручення відповідним структурам вжити заходи щодо вирішення піднятих громадою сільської ради питань.