припинила діяльність, увійшла до складу Лука-Мелешківської громади

Відділ освіти Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця місцевого самоврядування

Оголошення конкурсу

на заміщення вакантної  посади державного службовця місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу освіти

Хижинецької сільської ради

Кваліфікаційні вимоги:

• бути громадянином України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
  • стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
  • стаж роботи на державній службі не менше 1 року

,

високий рівень професійної підготовки, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, відповідати вимогам Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсному відборі необхідно подати заяву про бажання взяти участь у конкурсі, автобіографію, заповнений особовий листок з обліку кадрів, дві фотокартки розміром 4Х6 см., копію паспорта громадянина України, копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади і запобігання корупції», копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються за адресою: вул. І.Богуна, 59 б, с.Хижинці, Вінницького р-ну Вінницької обл., протягом 30-ти днів з дня опублікування в газеті. Конкурс відбудеться на наступний день  о 10 годині після кінцевого строку в  приміщенні відділу освіти Хижинецької сільської ради (вул. І.Богуна, 59 б, с.Хижинці, Вінницького р-ну).

Умови проведення конкурсного відбору: прийом документів та їх попередній розгляд, вивчення комісією поданих документів, співбесіда з кандидатами.

Додаткова інформація про дату, місце проведення конкурсного відбору надається за тел. 58-11-24, 0975683938.