ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відділ освіти Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу освіти (вул. І.Богуна, 59 б, с.Хижинці, Вінницького р-ну).

Кваліфікаційні вимоги: бути громадянином України, вільно володіти державною мовою, вища спеціальна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж роботи не менше двох років, високий рівень професійної підготовки, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки, відповідати вимогам Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсному відборі необхідно подати заяву про бажання взяти участь у конкурсі, автобіографію, заповнений особовий листок з обліку кадрів, дві фотокартки розміром 4Х6 см., копію паспорта громадянина України, копію документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади і запобігання корупції», копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу у приміщенні відділу освіти Хижинецької сільської ради (вул. І.Богуна, 59 б, с.Хижинці, Вінницького р-ну).

Етапи проведення конкурсного відбору: прийом документів та їх попередній розгляд, вивчення комісією поданих документів, співбесіда з кандидатами.

Додаткова інформація про дату, місце проведення конкурсного відбору надається за тел. 58-11-24, 0975683938.

Електрона адреса: sokirinci_otg_osvita@ukr.net