УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ!

Вінницька районна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ  ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

21032, мінниця, вул. Грибоєдова, 10А                                                   Тел(0432)   61-39-59   03191928@mail.gov.ua

26.03.2020р.   1080

З метою уникнення скупчення громадян в органах соціального захисту населення райдержадміністрації, які звертаються за призначенням пільг, житлових субсидій та державних адресних допомог, що спричиняє розповсюдженню інфекційних захворювань та поширення вірусу COVID-19 та здійснення профілактичних заходів попередження епідемії скасовано  прийом громадян через  Центри надання  адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Надання послуг громадянам та консультування з усіх питань  буде проводитись дистанційно, для уникнення безпосереднього особистого контакту, зокрема, прийом документів  здійснюватиметься  поштою (21032 м.Вінниця  вул. Грибоєдова,10А) або через електронні сервіси (подання заяв та документів  на призначення  субсидій та допомоги при народженні дитини).

За наданням роз’яснень  звертатися за телефонами:

• Пільги – 66-49-22

• Субсидії та допомоги- 61-39-30.

Начальник управління                                                                 Н.Ходацька