РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО КАРАНТИННІ ЗАХОДИ

23209, с. Хижинці  вул. Івана Богуна 59 Б     тел.0432-32-72-71

сokirinc@ukr.net

17.03.2020року

c.Хижинці                                                                                                    №15

Про запровадження карантинних заходів для недопущення поширення на території Сокиринецької ОТГ коронавірусу СOVID-19

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 та Протоколу №8 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03 2020 р. «Про запобігання поширення на території області карантину»

1. Починаючи з 18 березня 2020 року призупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Сокиринецької об’єднаної територіальної громади до скасування обмежувальних заходів:
  • Усіх торговельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;
  • Закладів громадського харчування, в тому числі ресторанів та кафе;
  • Інших підприємств, закладів та установ, незалежно від форм власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпечення.
  1. Скасувати особистий прийом громадян виконавчому комітету Хижинецької сільської ради, відділу освіти Хижинецької сільської ради.
  2. Консультування громадян з усіх питань проводити засобами електронних комунікацій, які виключають особистий безпосередній контакт                              cokirinc@ukr.net
  3. Закладам культури Сокиринецької ОТГ скасувати усі заплановані заходи.
  4. Посилити протиепідемічний режим на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності з проведенням поточних дезінфекційних та інших карантинних заходів.

Сільський голова                                                      Л.Д.Мельничук