РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИМІЩЕННЯ ХИЖИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ ПІД АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРИМІЩЕННЯ ХИЖИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКИРИНЕЦЬКОЇ ОТГ

Відповідно до рішення № 117,  8 сесії 1 скликання від 29 березня 2017 року Вінницького району Вінницької області  "Про реконструкцію приміщення Хижинецького сільського клубу під адміністративне приміщення Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ " в листопаді 2017 року розпочато реконструкцію приміщення Хижинецького сільського клубу під адміністративне приміщення Хижинецької сільської ради та розміщення Центру надання адміністративних послуг.

На сьогодніщній день завершується капітальний ремонт даху, який перебував в аварійному стані. Проходить заміна шиферу на метало - черепицю. Проведено заміну "гнилих" трухлявих балків.

Відповідно до розробленого проекту,  поштовому відділені зв'язку запропоновано приміщення з проведенним капітальним ремонтом.

Запропоноване приміщення для поштового відділення зв'язку