"Ягоди та фрукти:тенденції світового та українського ринку"

Асоціація «Укрсадпром» спільно з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування організовують захід Голландсько - український форум “Ягоди та Фрукти: тенденції світового та українського ринку”, який буде проходити у рамках офіційної голландської торгівельної місії у Вінниці за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Запрошуєм підприємства, які займаються вирощуванням чи переробкою плодових і ягідних культур долучитися до участі у форумі. Ви матимете можливість поспілкуватись із голландськими та українськими фахівцями, заслухати виступи провідних спеціалістів галузі, будуть висвітлювати наступні теми:

- Тенденції світового ринку ягід;

- Формування кластерів / кооперативів;

- Як і навіщо отримувати сертифікат Global Gap;

- Досвід експорту ягід та фруктів;

- Оптимізація вирощування ягід та фруктів.

Оскільки будуть присутні офіційні представники Міністерства торгівлі та сільського господарства Нідерландів, учасникам форуму представиться можливість безпосередньо налагодити зв’язки.

Голландсько-Український форум проходитиме 19 травня 2017 року,

8:30 -13:30 за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель “Франція”,

Конференц- зал « Червоний ».

Участь у форумі безкоштовна!

Прошу повідомити до 12.05.2017р. про участь у Форумі зацікавлених осіб та надати заповнену реєстраційну форму, яка додається, на ел. адресу Секретаріату Асоціації voaoms@gmail.com. Для отримання більш детальної, інформації звертатися до Центру організаційно-правого забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування Секретаріату Асоціації

тел. 067-431-12-84.

Реєстраційна форма

№ п/п   Назва компанії/організації ПІБ представника Посада Короткий опис діяльності Чи виробляєте Ви якусь сільськогосподарську продукцію? Якщо так,вкажіть,будь- ласка,яку саме та об'єм насаджень Чи займаєтесь Ви переробкою сільськогосподарської продукції? Ваші контактні дані