Проект стратегії розвитку Сокиринецької ОТГ на 2018- 2027 роки

Дата: 20.02.2018 16:29

19 лютого 2018 року в Сокиринецьком клубі відбулосm громадське обговорення проекту Стратегії розвитку Сокиринецької ОТГ на 2018-2027 роки, яка  розроблялась в проекті «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства», який реалізовується ГО "Єврорегіон "Дністер"  за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Участь в обговоренні взяли представники місцевого самоврядування, активної громадськості, експерти громадської організації «Єврорегіон «Дністер».

Із вступним словом виступили голова Хижинецької сільської ради Мельничук Лариса Дмитрівна та директор ГО "Єврорегіон "Дністер" Андрій Кавунець.

Під час заходу інспектор Хижинецької сільської ради Дишкант О.С. представила Стратегію, розроблену робочою групою зі стратегічного планування, після чого  присутні обговорили проект Стратегії, якою керуватиметься Сокиринецька ОТГ.

Обговорювались стратегічні та операційні цілі, перспективи розвитку об’єднаної громади, визначені в тому числі і за результатами опитування мешканців громади.

Після проведення громадського обговорення Стратегії  рішенням 24 сесії 1 скликання Хижинецької сільської ради проект Стратегії розвитку Сокиринецької ОТГ на 2018-2027 роки було затверджено.

Процес громадського обговорення Стратегії продовжується. Проект стратегії оприлюднено на сайті Сокиринецької громади.

Тож запрошуємо всіх долучатися та спільними зусиллями змінювати громаду на краще.

Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту Хижинецької сільської ради cokirinc@ukr.net або в паперовому вигляді надавайте до сільради.