Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

Проведення благоустрою населених пунктів Сокиринецької ОТГ

      6 березня 2018 року відбулась нарада з питань двомісячника благоустрою Сокиринецької ОТГ, в якій взяли участь -  сільський голова Лариса Дмитрівна Мельничук, заступник сільського голови Василь Петрович Шевчук, землевпорядник— Луков Сергій Володимирович, діловод — Качалка Ольга Віталіївна а також директора Хижинецької СЗШ 1-11 ст. та Сокиринецької ЗОШ 1-11 ст., завідуючі дошкільних навчальних закладів: “Золотий ключик” с. Хижинці та ДНЗ “Дзвіночок” с. Сокиринці, директора будинків культури: завідуюча Сокиринецької бібліотеки, начальник відділу освіти,  методист відділу освіти та депутат Сокиринецької ОТГ.

     В ході наради було обговорено проведення заходів з благоустрою та наведення чистоти і порядку на території Сокиринецької ОТГ, зокрема, щодо проведення «Чисте Довкілля». Особливу увагу приділено організації прибирання узбіччя доріг загального користування та місцевого значення і прилеглих до них території.

     Було заслухано кожного учасника, визначено шляхи вирішення проблем та враховано пропозиції.

     У ході наради також було обговорено перспективи розв’язання нагальних питань з підготовки до весняного сезону 2018 року з благоустрою громади.

 



« повернутися до списку новин