19 лютого 2018 року о 14.00 у приміщенні Народного дому с.Сокиринці відбудеться 24 сесія 1 скликання та громадське обговорення Проекту Стратегії розвитку Сокиринецької об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2027 роки.

Дата: 13.02.2018 16:02

19 лютого 2018 року о 1400 у приміщенні Народного дому с.Сокиринці  відбудеться 24 сесія 1 скликання та громадське обговорення. Порядок денний:Проект Стратегії розвитку Сокиринецької об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2027 роки.

Виконавчий комітет Хижинецької сільської ради в рамках проекту «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства» закінчив роботу над розробкою Проекту Стратегії розвитку Сокиринецької об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2027 роки.

До обговорення Проекту Стратегії запрошено експертів ГО «Єврорегіон «Дністер», за участю яких здійснювалась розробка Стратегії, членів виконавчого комітету та депутатів Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ.

Запрошуємо мешканців громади та усіх зацікавлених осіб взяти участь у громадському обговоренні розробленого Проекту.