УВАГА! ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА фізичним особам-підприємцям

Дата: 07.05.2020 17:44

Допомога фізичним особам-підприємцям,

які належать до першої та другої групи платників єдиного податку

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №329 надається допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку.

Допомога призначається на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255, та на один місяць після дати його відміни одному з батьків на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, і виплачується щомісячно за повний місяць.

Станом на 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років становить 1779,00 грн., від 6 до 10 років становить 2218,00 грн.

Право на отримання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини і на законних підставах проживають на території України та сплатили єдиний податок.

Право на допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку не надається батькам, які вже отримують відшкодування вартості послугимуніципальна няня” на зазначену дитину.

Перелік потрібних документів:

заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.

сканована копія свідоцтва про народження дитини (дітей);

сканована копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);

сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);

сканована копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у містіразі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опікиразі здійснення опіки над дитиною).

Документи можна подати у паперовій формі поштою на адресу: 21032 м. Вінниця, вул. Грибоєдова, 10а  УПСЗН Вінницької РДА, або електронній формі через офіційний сайт Мінсоцполітики.