ВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 06.12.2019 10:06

Щиро вітаю громаду з Днем місцевого самоврядування в Україні!

На сучасному етапі розбудови України як демократичної, соціальної та правової держави з урахуванням глобальних змін, які відбулися останнім часом, розвиток місцевого самоврядування є одним з пріоритетних напрямів державної політики.

Для Сокиринецької ОТГ це свято є особливим, адже саме об’єднані територіальні громади в повній мірі взяли на себе відповідальність за розвиток громади, вирішення щоденних проблем населення. Скориставшись можливістю, наданою державою, ми взяли на себе зобов’язання вирішувати питання місцевого значення самостійно, ефективно використовуючи власний потенціал. І ми успішно крокуємо в напрямку створення умов для комфортного проживання населення, економічного зростання, розбудови успішної громади.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам Хижинецької сільської ради, депутатському корпусу, членам виконавчого комітету за сумлінну та професійну роботу, компетентність, активну громадську позицію у розбудові нашої ОТГ.

Бажаємо успіху та процвітання нашій громаді, добробуту нашім сім’ям та миру Україні.

Сільський голова                                      Л.Д.Мельничук