ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН ООС

Дата: 05.12.2019 12:38

Звернення Хижинецького сільського голови до керівників підприємств, організацій, установ, жителів Сокиринецької ОТГ

Шановні добродії!

Вінницька обласна державна адміністрація звернулася до територіальних громад області із закликом надати гуманітарну допомогу військовослужбовцям військових частин, які беруть безпосередню участь в операції Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки України. У зв’язку із наближенням різдвяних та новорічних світ Вінницькою ОДА будуть сформовані подарунки для військовослужбовців.

Жителі Сокиринецької ОТГ активно підтримували українських воїнів протягом усього періоду збройного конфлікту на Сході України. Сподіваємось на Вашу підтримку і розуміння та запрошуємо долучитись до цієї акції. Для формування подарункових наборів необхідні цукор, яблука, цукерки, печиво та інші солодощі, мінеральна та солодка вода.

Гуманітарна допомога буде збиратись в приміщенні Хижинецької сільської ради за адресою с.Хижинці, вул.І.Богуна, 59б з 2 по 14 грудня та відправлена до м. Вінниця 16 грудня 2019 року (звертатись до Цокур Валентини Володимирівни).

Порадуймо наших захисників подарунками до дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи.

З повагою,

Сільський голова                            Л.Д.Мельничук