ОГОЛОШЕННЯ ПРО СЕСІЮ

Дата: 12.11.2019 15:28

14 листопада 2019 року о 14 годині 30 хвилин в адмінприміщенні Хижинецької сільської ради за адресою с.Хижинці, вул. Івана Богуна, 59б відбудеться позачергова 44 сесія 1 скликання Хижинецької сільської ради Сокиринецької об'єднаної територіальної громади.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Програми «Поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів Сокиринецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  2. Про внесення змін до рішення 36 сесії 1 скликання Хижинецької сільської ради від 20.12.2018 року «Про передачу міжбюджетних трансфертів у 2019 році».
  3. Про внесення змін в рішення 36 сесії 1 скликання Хижинецької сільської ради «Про бюджет Сокиринецької ОТГ на 2019 рік».
  4. Про передачу міжбюджетних трансфертів у 2020 році.
  5. Про впорядкування адресного господарства та підготовку до Всеукраїнського перепису населення.
  6. Про включення до плану регуляторних актів Хижинецької сільської ради на 2019 рік «Положення про порядок відшкодування збитків, завданих місцевому бюджету несплатою коштів за фактичне користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів на них на території Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ».
  7. Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок, права на які виставлятимуться на земельні торги (аукціон).
  8. Земельні питання.