ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 17.10.2019 15:25

13 жовтня в приміщенні Сокиринецького будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України.

З вітальним  словом до присутніх в залі звернулась сільський голова Л.Мельничук. Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих борців за свободу нашої країни.

Почесними гостями урочистостей були учасники антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України, жителі Сокиринецької ОТГ, які безпосередньо боронили незалежність та територіальну цілісність України. Учасники АТО (ООС) з нагоди свята були відзначені почесними грамотами та отримали матеріальну допомогу.

Для присутніх в залі звучали музичні вітання у виконанні творчих колективів громади та виступив ансамбль військово-патріотичної пісні «Аскер».