ВІТАННЯ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 04.10.2019 11:10

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем вчителя.

Ваша професія - найблагородніша серед інших. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Ви невтомно і наполегливо плекаєте наших дітей, наше майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни.

У день свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Бажаємо вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.