Вітання з Днем бібліотек

Дата: 30.09.2019 12:27

Шановні бібліотекарі!

Щиро вітаємо Вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

В сучасному світі бібліотекар – це один з тих людей, які повинні вміти все: бути фахівцем з інформаційних технологій, культурологом, літератором, дизайнером, навіть психотерапевтом, не кажучи про функцію аніматора. Нині бібліотека – вже не місце тиші, а місце інноваційного навчання, жвавої дискусії.

Сьогодні у бібліотечній справі працюють ті, хто має покликання до цієї професії, любить її, цінує, люди, які на ділі, а на словах доводять  відданість духовній культурі. Адже саме бібліотекарі найбільше переймаються тим, яка роль і місце книги та читання в інтересах та системі цінностей сучасної людини.

Бажаємо Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я,  щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.