Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

Футбольний турнір до Дня Незалежності

8 серпня 2019 року у с.Парпурівці відбувся футбольний турнір «Кубок сільського голови Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ», присвячений до Дня Незалежності України.

На турнірі були присутні почесні гості: голова Сокиринецької ОТГ Мельничук Л.Д, голова районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Юсумбелі Р.А, начальник відділу культури, молоді, спорту та соціального захисту Сокиринецької ОТГ Цокур В.В, завідуюча будинком культури с.Парпурівці Ільченко І.О., головний суддя Катюха О.Я,

Представники спортивної галузі висловили подяку Мельничук Л.Д., голові Сокиринецької ОТГ, за вагомий внесок у розвиток футболу у Вінницькому районі та привітали з Днем Народження. Отримала Лариса Дмитрівна і Диплом за вагомий внесок у розвиток фізичної культури в Сокиринецькій ОТГ за підписом Сергія Бубки.

У турнірі приймали участь команди: 

1. ФК Лука-Мелешківська «Молодь»

2. ФК Лука-Мелешківська «Ветерани»

3. ФК Хижинці «Юніор»

4. ФК «Парпурівці»

5. ФК «Хижинці»

Переможцем змагань став ФК Лука-Мелешківська «Молодь», які перемогли в усіх матчах. Друге місце здобув ФК «Хижинці», третє місце посів ФК Лука-Мелешківська «Ветерани».

Переможці змагань були нагороджені грамотами, кубками, футбольними м’ячами. Також учасники змагань отримали подарункові набори фірми "SAMA" від підприємця Фатюка О.Б.« повернутися до списку новин