СВЯТО ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

14 липня відбулося святкування з нагоди  3 -ї  річниці створення об"єднаної громади.. Сердечно привітали дружніх, працьовитих та веселих жителів громади  сільський голова Лариса Мельничук та присутні  на святі  Сергій Сітарський  –  голова Вінницької районної ради, Михайло Демченко- голова Вінницької райдержадміністрації , депутати Вінницької обласної ради Олег Коров"ячук та Сергій Кривешко, та кандтдати в народні депутати до Верховної Ради України -  Ваколюк Людмила Євгенівна , підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина",Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна  підприємець, викладач кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права, Вінницького   національного  медичного  університет імені М.І. Пирогова,Галіцька Вікторія Вікторівна , директор, ТОВ "ДИНАСТІЯ В.В.", Драбовський Анатолій Григорович , ректор, Вінницького  кооперативного  інституту,  Околіта Володимир Олександрович, лікар-хірург, Вінницької  обласної  клінічної  лікарні ім. М.І. Пирогова, член Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

В святковому концерті взяли участь творчі колективи Сокиринецької ОТГ, та аматорські колективи Лука-Мешківської та Якушенецької ОТГ. Спеціальний гість свята, фіналіст конкурсу " Голос України-2" Олександр Онофрійчук.

Протягом свята проводилися виставки виробів, дитяча ігрова програма, святкова торгівля, дискотека.

Жителі  громади  в особі  сільського голови Лариси Мельничук  висловили щиру подяку всім гостям, хто прибув розділити свято, організував та провів його в одному з мальовничих куточків нашої громади.

Свято вдалося, навколо панувала чудова атмосфера та святковий настрій