Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

Обдаровані діти!

04 червня 2019 р. о 13:00 відділом освіти Хижинецької сільської ради було проведено щорічний фестиваль обдарованої учнівської молоді Сокиринецької об’єднаної «Зірковий дивосвіт – 2019».

Проведення фестивалю засновано ще з 2018 року, відповідно до програми «Обдаровані діти» на 2017-2020 роки та затвердженого Положення про проведення заходу для обдарованої учнівської молоді Сокиринецької об’єднаної територіальної громади «Зірковий дивосвіт».

Метою проведення фестивалю є підтримка обдарованих дітей закладів загальної середньої освіти Сокиринецької ОТГ, активізація їх потенційних можливостей, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.

Святковий концерт присвячений  відбувся у стінах Народного Дому с. Сокиринці. На свято завітали представники районної ради, керівники місцевого самоврядування та виконавчого комітету, керівники закладів освіти громади та місцеві депутати.

Зі словами привітання на сцені виступили голова Хижинецької сільської ради Мельничук Лариса Дмитрівна та начальник відділу освіти Маціпура Лариса Петрівна,які висловили щирі побажання призерам та присутнім гостям, висловили свою гордість і надію на нове покоління науковців та спортсменів, наголосили на кропіткій праці учнів та їхніх наставників на шляху до перемог та важливий внесок їх у розвиток освіти громади.

До слів привітання також долучився голова Вінницької районної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу «Україна» Юсумбелі Радіон Андрійович.

Цього року учнівською молоддю Сокиринецької громади здобуто 13    призових місць на обласних та районних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, районних спортивних змагань та обласних творчих конкурсів.

Всіх призерів та їхніх наставників було відзначено дипломами, грамотами та призначено грошову стипендію.

                Також було нагороджено призерів та активних учасників місцевих конкурсів, що були започатковані в Сокиринецькому освітньому окрузі: «Місцеве самоврядування – це ми!», «Зимовий вернісаж», «Писанковий рай».

         Свято нагородження обдарованих дітей було наповнене концертною програмою, яку підготували творчі колективи учнів КЗ «Хижинецький ліцей», Сокиринецької філії КЗ «Хижинецький ліцей», НВК «Джерело мудрості» та громади загалом.

 « повернутися до списку новин