Жителі с. Сокиринці вшановують пам'ять предків

Дата: 22.05.2019 16:39

З метою вшанування  померлих односельчан, жителі с.Сокиринці своїми силами за рахунок місцевих підприємців на кладовищі будують споруду  призначену для використання в процедурі  ритуальнуго прощання.

21.05.2019 року  було викопано траншею та залито фундамент для ритуальної стели з складовою прибудовою. В найближчий час небайдужими жителями села будуть продовжуватися будівельні роботи по даній споруді.

Виконавчий комітет та жителі села Сокиринці висловлюють щиру дяку активним, небайдужим односельчанам  , які долучилися  до будівельних робіт на кладовищі зокрема: депутату сільської ради  Атановському Михайлу; Герцуну Юрію;Сафронову Сергію; Марчуку Василю ; Підлісняку Богдану ;Матіюку Вячеславу ;Вишнівському Олександру ;Варичу Богдану ; Половову Миколі.