вітання з 90 річчям

5 КВІТНЯ 2019 РОКУ СВІЙ 90 РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУВАЛА ЖИТЕЛЬКА

С. ХИЖИНЦІ ШИМКОВИЧ НАДІЯ КІНДРАТІВНА !

Сільський голова  Мельничук  Лариса  Дмитрівна  привітала  ювілярку  з   90-річчям!

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  діти, онуки, правнуки та праправнучка радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Ваш ювілей — черговий доказ того, що 90 років — це зовсім не похилий вік. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм! -