ПЕРЕМОЖЦІ ПРОЕКТУ «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. НАРОДНІ ОБРАНЦІ»

ПЕРЕМОЖЦІ ПРОЕКТУ

«МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. НАРОДНІ ОБРАНЦІ»

На нинішньому етапі розвитку українського суспільства, розбудови дійсно незалежної та демократичної держави Україна розвиток місцевого самоврядування є визначальним пріоритетом державної політики. Місцеве самоврядування в ході реформи централізації перетворюється на дієвий механізм народної влади, участі кожного у зростанні благополуччя місцевих громад. І робота в цій сфері є надзвичайно складною та відповідальною.

З метою оцінки успіхів громад в розбудові власних територій було започатковано національний проект «Місцеве самоврядування. Народні обранці». Масштабний захід здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Української асоціації районних та обласних рад, Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад, Асоціації об’єднаних територіальних громад та ін.

24 січня 2019 року відбулось урочисте засідання VIII Всеукраїнського проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Цьогоріч Вінницьку область у конкурсі представляли сільські голови Стадницької, Писарівської, Стрижавської сільських рад та Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ, які поділились здобутками та історіями успіху своїх громад.

Щиро вітаємо сільського голову Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади МЕЛЬНИЧУК ЛАРИСУ ДМИТРІВНУ із перемогою в конкурсі!

Її плідну роботу на благо громади та всієї держави відзначено орденом «За вірність народу України».

Вітаємо також всю СОКИРИНЕЦЬКУ ОБ’ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ за визнання спільного прагнення до розвитку та процвітання, гідної оцінки зроблених на цьому шляху непростих та важливих кроків – ОТГ нагороджено Почесною грамотою «За вагомий внесок у становлення, розбудову та процвітання України».

Бажаємо усій нашій громаді, особисто сільському голові Мельничук Ларисі Дмитрівні подальших успіхів у нелегкій роботі розбудови успішної процвітаючої Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

Тільки спільними зусиллями творяться великі справи.