18 грудня 2018 року о 14: 30 год. відбудеться засідання виконавчого комітету, в приміщенні будинку культури с. Сокиринці

Дата: 11.12.2018 12:00

Порядок   денний :

1.  Про обговорення   проекту  Програми соціально - економічного та культурного  розвитку  територіальної громади на 2019-2020 роки.

2. Про обговорення  проекту  бюджету  територіальної громади на 2019 рік.

3. Про хід  будівництва  авто гаража   зблокованого   з   пожежним  депо на території господарських дворів с. Сокиринці .

4.Про затвердження  плану  основних  заходів  цивільного  захисту  Хижинецької сільської ради  Сокиринецької ОТГ  на 2019 рік

5. Про затвердження номенклатури справ  Хижинецької сільської  ради  Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

6. Розгляд звернення громадян.

7. Про розгляд звернення голови правління Громадської організації "Військово-патріотичний центр Захист Вітчизни" та визнання рішення виконавчого комітету Хижинецької сільської ради від 13 лютого 2017 року.

8. Про розподіл благодійної допомоги від благодійної організації «Благодійний фонд» Вінниця – комфортне та безпечне місто.

9. Про розляд заяви Левицького В.І. щодо виключення його з членів ОСГ.