Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

Новий етап розвитку Сокиринецького освітнього округу.

    Велику увагу Хижинецька сільська рада приділяє розвитку закладів освіти громади, як дошкільних, так і шкільних. Завершується ремонт дитячого садочка «Дзвіночок» с.Сокиринці, чекає своєї черги садочок в Хижинцях.

Але найбільше турбот пов’язано із нашими школами. В ОТГ прийнято стратегічне рішення зберегти і Хижинецьку, і Сокиринецьку школи шляхом їх реорганізації та створення освітнього округу: опорний заклад - комунальний заклад «Хижинецький ліцей» та Сокиринецька філія.

2018-2019 рік стане першим роком повноцінної роботи Сокиринецького освітнього округу.

Протягом літа тривала активна підготовка до нового навчального року. Особливо великий обсяг робіт було здійснено в КЗ «Хижинецький ліцей». Було проведено ремонт харчоблоку школи. Загальна сума фінансування з місцевого бюджету Хижинецької сільської ради склала 212,1 тис.грн.

Цього року легшою стала дорога до школи: з місцевого бюджету майже 500 тис.грн. виділено для капітального ремонту відрізку прилеглої вулиці.

Успішно реалізовано початковий етап проекту «Нова українська школа». За кошти субвенції з держбюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (89,4 тис.грн.) та коштів місцевого бюджету (71 тис.грн.) облаштовано класи для першачків: закуплено нові меблі, навчальні посібники, оргтехніку тощо.

Але школа – це не лише перші класи. Оновлення засобів навчання потребують усі предметні кабінети та класні кімнати. У 2017-2018 навчальному році за рахунок місцевого бюджету було закуплено комп’ютерну техніку (ноутбуки та інтерактивні дошки) на понад 200 тис.грн.

У 2018-2019 році за рахунок державної програми підтримки опорних закладів для КЗ «Хижинецький ліцей» придбано обладнання для кабінету математики: ноутбуки, аудіосистему, проектор, класну дошку. Нові меблі будуть закуплені за рахунок місцевого бюджету.

Надають допомогу школам громади і місцеві бізнесмени.

Хижинецька сільська рада значні зусилля прикладає для підтримки шкіл, забезпечення належних умов навчання дітей та роботи педагогічного колективу. Щорічно на утримання та розвиток шкіл громади виділяється понад 8 млн.грн. Школи розвиваються, впроваджують нові технології навчання та виховання суспільно активної молоді.« повернутися до списку новин