14 листопада 2018 року о 14 год.30 хв. в Сокиринецькому будинку культури відбудеться позачергова сесія Хижинецької сільської ради

Дата: 12.11.2018 16:38

Порядок   денний :

1 .Про  створення  структурного підрозділу комунального    некомерційного підприємства « Вінницький медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Вінницької районної ради» «Хижинецька амбулаторія загальної   практики-сімейної медицини» Хижинецької  сільської ради Вінницького  району  Вінницької області.

2.   "Про затвердження програми поліпшення медичного обслуговування населення Сокиринецької об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки

3. Про внесення змін   до рішення 22 сесії 1 скликання від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

4.  Земельні питання.