ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 07.05.2018 22:20

Хижинецькою   сільською радою  Сокиринецької об»єднаної територіальної  громади  оголошується конкурс на заміщення вакантної  посади посадової особи  місцевого самоврядування  Хижинецької  сільської  ради: начальника відділу з питань культури, молоді, спорту та соціального захисту населення.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному ком’ютері в режимі користувача.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської  ради за адресою: с. Сокиринці , вул. Шевченка,31 а , тел. 58-09-42.