Вечір- спомин приурочений Дню пам"яті Чорнобильської трагедії.

Дата: 27.04.2018 22:26

26 квітня 2018 року в Сокиринецькому Народному домі відбувся  вечір- спомин приурочений  Дню пам"яті Чорнобильської трагедії." Час летить швидко, але Чорнобильська трагедія для нашого народу залишається болючою раною ще й донині. Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проявили героїзм, мужність, які не думали про нагороди, не ховалися за спини інших, не думали про здоров"я, навіть не думали про своє життя. Саме Ви врятували сотні українських сімей від тієї чорної катастрофи. Нехай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, нехай залишиться тільки пам"ять про ті моторошні події, що вчать нас цінувати нашу Землю, природу, мир та спокій. Велика вдячність живим та світла пам"ять загиблим"- з такими словами виступила очільник громади Мельничук Лариса Дмитрівна. За міжність та героїзм проявленні під час ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 32 річниці Чорнобильської катастрофи сільський голова вручила Почесні грамоти Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ  та грошову винагороду усім учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС , які проживають на території громади. Працівники будинку культури  підготували цікавий концерт для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та усіх присутніх.