Озеленимо малу Батьківщину

Дата: 19.04.2018 12:12

12 квітня в  Сокиринецькій ОТГ в селі Майдан-Чапельський проведено весняну акцію "Озеленимо малу Батьківщину".

Дякуємо очільникам громади,депутатському корпусу, членам виконавчого комітету, працівникам установ громади та всім свідомим жителям Майдану- Чапельського за активну участь у заході.

Особлива подяка директору ДП"Вінницьке лісове господарство" Віктору Васильовичу Попельнюку за плідну співпрацю з ОТГ та сприяння у виділенні посадкового матеріалу високої якості з розсадників підприємства. Висаджені дерева з роками стануть зеленою прикрасою одного з населених пунктів громади.

Об'єднана  громада на чолі з сільським головою Ларисою Мельничук висловлює вдячність активістам за вагомий внесок у розвиток рідного села.

Нехай ці молоді дерева принесуть мир у нашу країну. Слава Україні!