УВАГА - СУХА ПОГОДА!!!

Дата: 26.05.2017 15:23

По всій території України спостерігається підвищення температурних показників та здебільшого суха, весняна погода. За таких умов зростає ризик збільшення кількості пожеж в екосистемах. Адже весняне сонце сприяє тому, що люди активніше спалюють сміття, сухостій, вирушають на відпочинок на природу та ігнорують заклики рятувальників не провокувати виникнення пожеж. Як результат — велика кількість загорання сміття, трави, залишків сухої рослинності, тощо. З початку року на території Вінницької  області вже зареєстровано 362 пожежі в екосистемах, загальна площа яких склала 302,7 га . І це зважаючи на той факт, що середня температура повітря сягає лише 20 °.
      Шановні громадяни! Провокуючи пожежі на відкритих територіях, ви, в першу чергу, шкодите самі собі! Адже такі дії є небезпечними не лише для довкілля, але й призводять до значних матеріальних збитків — вогонь вмить може перекинутися на ваш будинок, літню кухню, сарай. Подумайте, чи варте спалювання сухостою таких наслідків! Наближаються вихідні, тож всі масово вирушатимуть на відпочинок у лісові та паркові масиви. Проте, аби приємні емоції не були затьмарені пожежами, закликаємо вас дотримуватися правил пожежної безпеки. Розводьте багаття лише у визначених для цього місцях, не кидайте непогашені сірники на суху лісову підстилку і обов'язково загасіть вогнище, залишаючи місце відпочинку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
     У  разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!