Дата: 30.01.2018 15:06

1 лютого 2018 року відбудеться 23 сесія 1 скликання Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ о 15.00 годині в приміщенні Народного дому с. Сокиринці.

Порядок денний :

1. Про  виконання  Програми економічного та соціального розвитку територіальної громади  за 2017 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету територіальної громади  за 2017 рік.

3. Про внесення змін в рішення 22 сесії 1 скликання сільської ради « Про бюджет територіальної громади на 2018 рік»

4. Про затвердження Програми фінансування   видатків  на компенсаційні  виплати  за пільговий  проїзд окремих категорій  громадян  автомобільним транспортом  на приміських автобусних маршрутах загального користування Сокиринецької об»єднаної територіальної громади на 2018 рік.

5. Про  внесення  кандидата до складу Госпітальної ради  по Північному госпітальному  округу.

6.Про затвердження  рішення  виконавчого комітету Хижинецької сільської ради  « Про затвердження  проектно - кошторисної документації на « Нове будівництво  артезіанської свердловини  по вул.. Коцюбинського в с. Сокиринці Вінницького району Вінницької області.»

7.Про  обговорення проекту  Стратегії розвитку  Сокиринецької об’єднаної  територіальної громади .

8.  Про затвердження плану роботи  відділу освіти Хижинецької сільської ради на 2018 рік.

9. Про внесення змін в штатний розпис  відділу освіти   Хижинецької  сільської ради.

10. Земельні питання.