Продовження роботи по благоустрою

Дата: 27.06.2017 12:07

По виборчому округу № 13 продовжується робота з благоустрою місць зупинок громадського транспорту, на перетині вулиць Гагаріна та 1 Травня приведено до ладу накриття громадської криниці, встановлено лавку для очікування автобуса, приведено до ладу  дошку  оголошень.

На перетині вулиць Небесної Сотні та 1 Травня приведено до ладу дошку оголошень та встановлено контейнери для роздільного збору ТПВ, виготовлені за кошти фермерського господарства «Господар-С», на черзі капітальний ремонт верхньої частини громадської криниці.

Депутат ОТГ Роман Цьомик  дякує вім небайдужим жителям, що прикладають зусиль для наведення ладу на виборчому окрузі.