Громадська організація "Єврорегіон " Дністер"""

23 вересня 2017 року в офісі Єврорегіона «Дністер» відбулась прес- конференція, приурочена проміжним підсумкам реалізація проекту «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства»

В конференції взяли участь голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, координатор проекту Анастасія Ланова, експерт проекту і директор Єврорегіону Андрій Кавунець, голова Вінницького обласного відділення Міжнародної громадської організації «Україна-Польша-Німечина» і партнер проекту Олексій Гаврилов, координатор проекту у Республіці Молдова Вячеслав Бурлаку, учасники проекту, та представники регіональних ЗМІ.

Координатор проекту Анастасія Ланова розповіла про реалізацію етапів а також що потрібно виконати учасникам проекту. Після чого учасники поділилися своїми враженнями від поїздки в країни Вишеграда та розповіли який досвід візьмуть за основу для написання своїх стратегій.

Після конференції були підписані угоди про співпрацю Єврорегіону «Дністер» та з 3 – ма територіальними громадами з України (с.Кунка Гайсинського району, с.Городківка Крижопільського району та Сокиринецькою об’єднаною територіальною громадою)