Запрошуємо на урочистий захід

Шановні жителі Сокиринецької об'єднаної територіальної  громади запрошуємо Вас на урочистий захід з нагоди відкриття адміністративного приміщення Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ, який відбудеться 30 травня о 12.00 годині за адресою: с. Хижинці вул. Івана Богуна 59 Б.

11:47 26.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СЕСІЮ

16 травня  2019 року  о  14 годині   30 хвилин  в  адмінприміщенні  Хижинецької сільської ради  за адресою : с. Хижинці   вул. Івана Богуна,59 б  відбудеться чергова  38 сесія 1 скликання Хижинецької  сільської ради  Сокиринецької об»єднаної територіальної громади

22:06 06.05.2019

Шановні жителі та гості Сокиринецької ОТГ!

Шановні жителі та гості Сокиринецької ОТГ! 8 травня 2019 р. о 14.30 год у Сокиринецькому будинку культури відбудеться концерт, приурочений 74-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні.

19:51 06.05.2019

про проведення конкурсу благоустрою Сокиринецької ОТГ у 2019 році

З метою поліпшення благоустрою території Сокиринецької ОТГ, залучення місцевих мешканців до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану вулиць населених пунктів і належного утримання житлового фонду, формування сприйняття місцевими мешканцями об’єднаної громади як власної оселі,  керуючись ч.1 ст.52 та ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Хижинецької сільської ради вирішив :

23:36 17.04.2019

Повідомлення про опрлюднення регуляторного акту

22:40 15.04.2019

Хижинецька сільська рада з 15 квітня по 30 квітня 2019 року проводить конкурс – виставу «Писанковий рай»

Можливість взяти участь у конкурсі має кожен охочий житель Сокиринецької ОТГ. Також вітаються колективні роботи (родинні, від навчальних закладів та колективів).

15:16 14.04.2019