ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДВОМІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ .

Згідно рішення виконавчого комітету Хижинецької сільської ради від 28.03.2019 № 21 в термін з 01 квітня до  01 червня  2019 року   заплановано провести двомісячник благоустрою  Сокиринецької об"єднаної територіальної громади .

У зв’язку з цим  виконавчий комітет Хижинецької сільської  рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій, розташованих на території  Сокиринецької ОТГ , незалежно від форм власності, приватних підприємців, у володінні або на балансі яких перебувають будинки і споруди, орендарів, власників приватних будинків здійснити заходи щодо благоустрою прилеглої та закріпленої території відповідно до Правил благоустрою  Хижинецької сільської ради  Сокиринецької ОТГ.