Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Хижинецькою   сільською радою  Сокиринецької об»єднаної територіальної  громади  оголошується конкурс на заміщення вакантної  посади посадової особи  місцевого самоврядування  Хижинецької  сільської  ради: Начальника  відділу з питань культури , молоді ,спорту та соціального захисту  населення   Хижинецької  сільської ради  Сокиринецької  об»єднаної територіальної громади

 Вимоги до кандидатів:  громадянство України, вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років; навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

 

Документи, що  подаються на конкурс:

 

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

 

      Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської  ради за адресою: с. Сокиринці , вул. Шевченка,31 а , тел. 58-09-42.

 

 

 

 

  « повернутися до списку оголошень