оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Хижинецькою   сільською радою  Сокиринецької об»єднаної територіальної  громади  оголошується конкурс на заміщення вакантної  посади посадової особи  місцевого самоврядування  Хижинецької  сільської  ради: Начальника  відділу з питань культури , молоді ,спорту та соціального захисту  населення   Хижинецької  сільської ради  Сокиринецької  об»єднаної територіальної громади

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років; навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської  ради за адресою: с. Сокиринці , вул. Шевченка,31 а , тел. 58-09-42.