Сокиринецька громада
Вінницький район, Вінницька область

Голова громади

    Мельничук Лариса Дмитрівна – сільський голова Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

    Народилася 8 серпня 1970 року в селі Сокиринці Вінницького району в сім’ї селянина. Батько – Косий Дмитро Костянтинович, 1939 року народження, мати – Коса Ганна Савівна, 1945 року народження.

    В 1977 році пішла в Сокиринецьку восьмирічну школу, яку закінчила в 1985 році. Середню освіту отримала в Хижинецькій середній школі, яку закінчила в 1987 році, в цьому ж році вступила до Вінницького кооперативного технікуму на факультет товарознавство продовольчих та промислових товарів, який закінчила в червні 1990 року. Вищу освіту отримала у Вінницькому коопиративному інституті за фахом маркетинг. Після закінчення технікуму була обрана на посаду секретаря Сокиринецької сільської ради народних депутатів. 

   В жовтні 2010 року на чергових виборах була обрана сільським головою Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

      11 грудня 2016 року обрано сільським головою Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 

                                                                                          З повагою,

                                                                   Сільський голова      Лариса Мельничук