ДРУЖНА СІМ’Я – СИЛЬНА УКРАЇНА!

8 грудня в КЗ «Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» за ініціативи вчителів фізичного виховання Матюх Г.Д, Сметани І.В., Притули М.Б. та підтримки голови громади, відділу освіти та місцевих підприємців, відбувся спортивний захід «Дружна сім’я- сильна Україна!». В заході, який вперше проведено самостійно навчальними закладами громади, прийняли участь сім’ї з села Сокиринець та Хижинець, чиї діти навчаються в початкових класах.

Усі учасники змагань отримали цінні подарунки, які надало фермерське господарство «Господар-С», та море позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Відділ освіти Хижинецької сільської ради щиро дякує усім організаторам заходу: голові сільської ради Мельничук Л.Д., голові фермерського господарства Коров’ячуку О.М., депутату Цьомику Р.В..

Особлива вдячність нашим батькам, які долучилися та підтримали своїх діток та вчителів фізкультури, а також директору КЗ «Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» Ільченко Л.В. за гостинний прийом усіх учасників свята!!!